Saa Tuttavaks hobukeskuse meeskonnaga

Behind the scenes ehk teeme lähemalt tutvust meie tiimiga.  Loomulikult oleme ka ise ratsasportlased või ratsutamisega seotud – muidu ei oskaks ju Teile nõu anda!

Johannes

Johannes – 

e-mail: johannes@hobukeskus.ee
telefon: +372 56 702 002

Hobukeskuses olen töödanud natukene üle aasta. Mulle meeldib väga teiega suhelda, nõu ja jõuga abiks olla ning annan endast alati 100%, et oleksite ostuga rahul.

Ratsutamisega olen tegelenud 8 aastasest saadik. Selle ajajooksul on mul olnud palju erinevaid treenereid ja olen sõitnud sadade erinevate era- kui ka müügihobustega, kellega vähem ja kellega rohkem. Olen omanud kolme isiklikku hobust ja hetkel on minu isikilikkuks võistlusratsuks 15. aastane KWPN-i mära Akatine Weering. Üks meeldejäävamaid saavutusi on 2019 aasta juuli Läti Incukalnsi võistlus, kus saavutasin Akatine’ga 105cm auhinnalise V koha.

Lisakas tööle ning ratsutamisele meeldib mulle väga reisida ja veeta lähedastega koos aega.

Adele – 

e-mail: adele@hobukeskus.ee
telefon: +372 56 702 002

Hobukeskuses olen klientidele abiks alates jaanuarist ja alati on nii tore Teid poes näha!

Ratsutamisega olen tegelenud juba 9 aastat ning hetkel ratsutan Toominga tallis ühe laheda tori hobuse Atmosega. Treeneriks on meil Irina Šemantonova, kes on kõigest aastaga Atmosest tõelise koolisõiduhobuse teinud.
Minu südame ongi võitnud koolisõit ja minu suurimateks saavutusteks võib pidada Tori hobuste karikasarja võitu ja Harrastajate MV 6. kohta koolisõidus 2019 a. Kui ratsutamisest aega üle jääb tegelen veel joonistamise ja kalapüügiga.

Adele
Berta

Berta Tsernant – Veebihull

e-mail: berta@hobukeskus.ee
telefon: +372 56 702 002

Hobukeskuses olen töödanud juba pea 4 aastat. Tegelen igapäevaselt veebitellimustega, vastan kirjadele e-maili teel, facebookis ja instagramis ning nokitsen veebipoe kallal. Mina olen rõõmus siis kui Teie olete kaubaga rahul ja tellimus õigel ajal kohale toimetatud. Silmad löövad särama kui meie tootjad on tulnud välja uute ja igal korral veelgi paremate kollektsioonidega, mis on ju kohe kiiresti teile esitlemiseks vaja saada.

Ratsutamisega alustasin u 2005. aastal Tondi Maneezis Sirje Arguse käe all ning tegelenud olen nii kooli kui ka takistussõiduga. Koolisõidus on parimaks saavutuseks 2011.aastal EMV kuld ponide koolisõidus. Takistussõidu eredamad hetked on veedetud Bradley’ga hüpates kuni 120 cm parkuure. Hetkel ma enam aktiivselt ei võistle ja ratsutan pigem hobikorras, et end siiski vormis hoida. Kui oled korra juba ratsamaailma ukse avanud, siis ega väljapääsu pole!

Kristina Lätti – Hunt Kriimsilm

e-mail: kristina@hobukeskus.ee
telefon: +372 50 11147

Kui ma 9 aastat tagasi Hobukeskusele aluse panin, siis ma ei julgenud veel loota, et asi nii suureks ja ägedaks läheb! Unistada olen aga alati julgenud. Tööl olen ma Hunt Kriimsilm, sest teen miljonit asja korraga.

Ma olen tegelenud erinevate aladega, aga paar viimast aastat olen pühendunud koolisõidule. Hiljutised parimad tulemused on 2019 a harrastajate MV hõbe, SMV pronks, Baltic Dressage League amatööride pronks aasta parim harrastaja ning mitu aastat esikoht karikasarjas. Varasemalt olin aga innukas kolmevõistleja – seega tuul kõrvus takistuste ületamine ei ole mulle samuti võõras!

Mul on kolm hobust – diiva Fulinde, alati armas Believe Her ja tulevikulootus Couture. Igapäevaselt treenin Toominga tallis.
Lisaks meeldib mulle hirmsasti reisida, lugeda ja lumelauaga sõita. Ahjaa, agilitys käin ka iga nädal. Eks ma vist natuke elektrijänes olen!

Kristina
Hendrik

Hendrik Lätti – Salajane Taustajõud

e-mail: hendrik@hobukeskus.ee
telefon: +372 56 629 177

Hobukeskuses te mind igapäevaselt ei näe, kuid ma olen salajane taustajõud, kes tegeleb IT müsteeriumitega.

Aitan “kasvatada” kolme hobust – et nad ikka tervituseks hirnuksid ja väga ei pudistaks, kui porgandeid söövad. Vahel pean olema groomi-laadne-toode / treileri juht. Paar korda aastas käin hobustel ikka seljas ka. Lisaks olen veel kirglik kalamees ja võrkpallur🏐

Jasper – Maailma Direktor

insta: @boule_jasper_jrt

Mina olen Maailma Direktor, aga Hobukeskuses töötan ma valvuri, meelelahutaja ja stressipallina. Kui sa Hobukeskuse uksest sisse tuled, siis ma alguses luuran sind veidi nurga tagant ja torman haukudes peale. Kui sa kohe endal pükse jalast ära ei ehmata, toon palli ja hakkan mängima. Ma muidu ratsutan ka – see on lihtne! Kõik saab alguse korrektsest istakust! Minu hobideks on pallid, sokkide tassimine, teiste hulluks ajamine ja agility.

Jasper