Siit leiad suurima valiku ratsapükse nii alustavale ratsutajale kui ka professionaalile! Ratsapükse valmistatakse nii pehmest puuvillasest materjalist kui ka innovaatilistest ja tehnilistest kangastest. Istumisosa valikuid on mitmeid – täisgrippidega, põlvegrippidega, täisnahkadega, põlvenahkadega ning riidest põlveosaga ratsapüksid.

Kui sa oled pikemat kasvu ning tavalised ratsapüksid kipuvad sulle lühikeseks jääma, siis soovitame vaadata HV Polo, Euro-Star ja Imperial Riding mudeleid – nemad valmistavad pükse ka pikale kasvule!

Just on alanud ka soojade ratsapükste hooaeg! Meie valikust leiad nii mõnusa fliisvoodriga soojasid ratsutamisretuuse kui ka kvaliteetsest softshellist ilmastikukindlamaid ratsapükse. Kui ratsutad välistingimustes, siis soovitame kindlasti softshelliga mudeleid, et püksid oleksid vastupidavad ka lumele.

Ratsapüksid vastavad suurepäraselt oma suurusele. Kui kahtled, siis ära muretse, sest paki saad ilma probleemideta tagastada või vahetada teise suuruse/mudeli vastu! Kui sul on lisaküsimusi, siis kirjuta meile julgesti info@hobukeskus.ee, Facebook’i või helista +372 56 702 002.