26 tulemust

Öeldakse, et üks õige ratsutaja on vähemalt 7 korda hobuse seljast kukkunud. Turvavest on ka kohustuslik võistlustel kui oled alla 16 aasta vana. Turvavest kaitseb sinu ülakere kukkumistel, peab olema mugav ning õiges suuruses, et see ei segaks ratsutamist ja ei tekitaks robotlikku tunnet. Kõige mugavamateks on lülidega turvavestid, mis annavad sulle rohkem liikumisvabadust, kuid samas ei vähenda kaitset.

Üheks alternatiiviks on ka seljakaitsmed. Seljakaitsmed on oma turvalisuse tasemelt natuke madalmal, sest sisaldavad rohkem mugavust lisavaid elastseid detaile. Need on aga väga mugavad kasutamiseks ka pusa all. Mõnel seljakaitsme tüübil on ka lisakaitsmed külgedel ning rinnal.

Telli turvavest veebist või tule Hobukeskuse kauplusesse proovima. Turvavesti valimiseks veebipoest mõõda mõõdulindiga ära mõõdud, mis on toote juures nõutud. Need võivad olla näiteks rinnaümbermõõt ja mõõt vööst üle õla vööni. Kui suurusega siiski mööda läheb, siis ära muretse, sest turvavestid saad ilma probleemideta tagastada või vahetada teise suuruse/mudeli vastu! Kui sul on lisaküsimusi, siis kirjuta meile julgesti info@hobukeskus.ee, Facebook’i või helista +372 56 702 002.

LAOS
LAOS
LAOS
LAOS
LAOS
LAOS
LAOS
LAOS
LAOS
LAOS