Siit leiad võistlusteks vajalikud võistlusriided nii lastele kui ka täiskasvanutele – pluusid, pintsakud, kaelasidemed jne.

Võistluspintsakuid ja pluusid on tuntud brändidelt Fair Play, Tredstep, Equi-Theme, Penelope Leprevost, HV Polo ja Tredstep. Pintsaku valimisel soovitame võtta arvesse, kas tegeled koolisõidu või takistussõiduga. Koolisõidus on väga kena kanda lühikest frakki, kuid võib võistelda ka klassikalist tüüpi võistluspintsakuga.

FEI takistussõidu määrustiku kohaselt peab võistluspluusi krae või kaelus olema valge ning pikkade varrukatega pluusidel peavad olema valged mansetid. Pluusi kehaosa võib olla värviline. Jahedamate ilmadega jääb pluusi kehaosa pintsaku varju. Kohtuniku loal võib soojematel suvepäevadel võistelda ka ilma pintsakuta. Kusjuures eriti trendi on läinud pikkade varrukatega võistluspluusid.

Telli võistlusriided veebist või tule Hobukeskuse kauplusesse proovima. Meil on lai valik laos ja sõbralik klienditeenindus. Riided vastavad enamasti suurusele. Kui suurusega siiski eksid, siis ära muretse, sest paki saad ilma probleemideta tagastada või vahetada teise suuruse/mudeli vastu! Kui sul on lisaküsimusi, siis kirjuta meile julgesti info@hobukeskus.ee, Facebook’i või helista +372 56 702 002.