Hobukeskus avab 3. juulil uue kaupluse!

Hobukeskus kolib suvel ning juuli alguses avame oma uksed uues asukohas Tala 2, Tallinn.

Meile meeldib teha asju suurelt ja professionaalselt, kuid oleme Hobukeskuse tiimiga juba mõnda aega tundnud, et meie praegune asukoht on väikseks jäänud. Hobukeskuse kauplusesse ja veebipoodi on viimaste aastate jooksul lisandunud palju kvaliteetseid brände, kuid ruumi napib, et neid piisavalt hästi eksponeerida. Ning teiseks oleme arvesse võtnud ka meie klientide pidevat tagasisidet parkimise kohta.

Otsisime kaua endale sobilikku asukohta, mis jääks enam-vähem samasse kanti, kuid võimaldaks klientidel palju hõlpsamini ligi pääseda ja parkida. Just nendel põhjustel sai juba sügisel vastu võetud otsus kolida aadressile Tala 2, kuhu on valmimas uus ärihoone Solo Stock Office. Tala tänav asub Lasnamäe Coop Maksimarketi ja Bauhofi lähedal. Sinna on väga kerge pääseda ka ühistranspordiga ning see jääb meie praegusest asukohast vaid 3 km kaugusele.

Meie uus kauplus saab kindlasti olema erakordne ja seda arvatavasti lausa Baltikumi mõistes. 250 ruutmeetrise pinna peal saame uhkusega näidata oma kauaaegsete lemmikbrändide tooteid palju suuremas valikus.

Tala

Ja loomulikult on tulemas ka uued brändid! Alustasime just koostööd firmaga Kingsley, mis eelkõige on tuntud ratsasaabaste poolest, mille saad täiesti ise disainida – tee need kasvõi neoonroosad ja lõputu sädelusega.

Järgmine üllataja on Finesse Bridles  – see on tipptasemel valjaste bränd neile, kes teavad, kuidas iga väike detail võib mõjutada tulemusi. Finesse valjaid esmakordselt käes hoides on seni kõik öelnud, et see on just see, mida ma olen alati otsinud, et mu hobusel oleks väga hea olla. Need valjad teeb eriliseks see, et kuklaosa on väljatöötatud koostöös ülikooli teaduslaboritega ning tänu sellele ei avalda kuklarihm hobusele survet.

Ja loomulikult ootab Tala tänava kaupluses kliente väga hea valik Weatherbeeta tekke.

Finesse
Weatherbeeta

Uues kaupluses ei ole me ära unustanud ka meesratsutajaid ning lisandus ka valik tooteid tallikoertele.
Palju suuremas valikus hakkab müügil olema kõikvõimalikke söödalisandeid ning hooldustooteid. Ning kuna KEP Italia kiivrid on lihtsalt erakordselt ilusad, siis kaskade valik saab meil olema vähemalt kaks korda suurem, kui seni.

Lisaks saab meil olema ka korralik ladu, mis võimaldab veel rohkem tooteid veebipoe klientidele välja saata vaid ühe tööpäevase tarneajaga.

Me ise usume, et oleme teinud Eesti ratsavarustsuse poodide seas ajalugu ja ootame kolimist väga suure põnevusega.

VAATA SIIT kui keeruline oli meil seda saladust hoida!🙈

Tala asukoht

Hoiame ka Sind uute uudistega kursis! Jälgi meie Instagrami või Facebooki lehte.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe privaatsuspoliitikaga