Kep Italia – ainus tootja, kelle ratsakiivrid vastavad viiele turvasertifikaadile

KEP Italia kaskad on valmistatud 100% Itaalias ning tänu kõrgele turvatasemele, esmaklassilisele mugavusele ja suurepärasele disainile, on see üks eelistatuim valik tippratsutajate seas üle kogu maailma. Nende hulgas Marcus Ehning, Scott Brash, Lorenzo de Luca, Edward Cal jpt.

Turvalisus ennekõike

KEP Italia kaskade võtmeteguriteks on nende pikem kuklaosa lõige, 5-punkti kinnitussüsteem, paindlik nokk ja kasutusel olevad kergekaalulised, kuid ülitugevad materjalid. Soovitame alati eelistada kaskat, millel on enim turvasertifikaate. See tähendab, et KEP Italia kaskad on läbinud suurema hulga teste ja vastavad rangetele nõutele. Testitakse näiteks erinevatelt kõrgustelt kukkumist, survele ja teravatele esemetele vastupidamist ning kinnitusrihmasid. KEP Italia on ainus bränd maailmas, kelle kiivrid on omandanud kõik 5 turvalisuse sertifikaati, mis ratsamaailmas kasutusel. Neist rangeimate nõuetega on VG1 01.040 2014-12 (kasutusel Euroopas) ja ASTM F1163/201 (kasutusel USA’s ja Kanadas).

Kep Italia

Kep Italia kaska

Kep Italia

KEP Ialia kaska E-Light Rose Gold

Esmaklassiline mugavus

Kui Sul on mõttes osta pilkupüüdev kaska võistlusteks, siis hoiatame juba ette, et varsti ei ole sa enam nõus oma trennikaskaga ratsutama, sest mugavuse osas on vahe teiste brändidega niivõrd tuntav. Suurema osa veedad sa ju tegelikult trennis ning ei ole põhjust hoida niivõrd turvalist ja mugavat kaskat ainult võistlusteks. Mugavuse osas on suur roll kaska kergekaalulisusel ning õhutussüsteemil. Kep Italia kaskaga ei hakka talvel sinu pealael külm ega suvel liiga palav. Keha poolt tekitatud soojus aurustub mitmete õhutusavade kaudu väljapoole. Talvisel ajal hoiab Sinu kõrvu soojas talvevooder. Kaska voodrit saad lihtsalt eemaldada ja pesta ning vajadusel teise suuruse vastu välja vahetada. Voodrid on saadaval nii kitsale kui ka ovaalsele peakujule.

Hakka ise disaineriks

Sul on võimalus valida KEP Italia poolt loodud disainide vahel või panna konfiguraatoris kokku täiesti ainulaadne kaska, mida ei ole kellelgi teisel. Kui oled oma kiivri konfiguraatoris kokku pannud, siis vajuta “receive configuration” ning edasta saadud e-mail meile. Andmete põhjal saame välja arvutada Sinu kaska maksumuse. Kui oled oma unistuste kaska kokku disaininud ja peaksid esimese aasta jooksul üle elama suuremat sorti kukkumise, siis KEP Italia pakub sulle uue kaska puhul 50% soodustust.

Tutvu KEP Italia kaska konfiguraatoriga SIIN

VAATA SIIT lähemalt, milliseid teste KEP Italia kiivrid läbivad.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe privaatsuspoliitikaga