Kep Italia uus mudel annab lõpmatult võimalusi!

Kep Italia innovatiivsus ja turvalisus on toonud neile tuntust juba aastast 2007, mil bränd loodi. Nende peamine eesmärk on pakkuda ülimat turvalisust ja mugavust aga ka parimaid lahendusi disaini, materjalide kui ka tehnoloogia osas. Kep Italia uus Cromo 2.0 mudel on ühendanud endas kõik head omadused ja seda eriti disaini poolelt. Nüüd on sul võimalus kokku panna enda unistuste kiiver ja muuta seda kasvõi iga päev! Kõige selle juures võid olla kindel, et sinu pea on kaitstud kõige kõrgemate turvastandarditega.

“Turvalisus on meie peamine prioriteet. Pakkuda kaitset ratsasportlastele koos parima tehnoloogia, kvaliteedi ja innovatsiooniga on meie igapäevane missioon ja vastutus.”

Turvalisus

Kep Italia kiivrid on valmistatud väga hoolikalt valitud materjalidest, mis on ülimalt kõrge kvaliteediga. Nii süsinik, teras, Kevlar kui ka polükarbonaat on tehnilised materjalid, mis tagavad antiallergeensed omadused ja moodustavad ülimalt turvalise kiivri.

Erineva suuruse ja kujuga voodrid on olulised kiivri ideaalses sobivuses. Sama oluline on kiivri külge kinnitatud lõuaalune rihm, mis on kõikidel Cromo 2.0 mudelitel valmistatud ülipehmest ja vastupidavast nahast. Kukkumisel võid kindel olla, et kiiver peast ära ei tule ja kaitseb sind ka peale kukkumist.

Kep Italia kiivritel on omapärane kuju – pikem kuklaosa. See väike muudatus lisab aga turvalisust ja kaitseb kukkumisel nii kaela kui ka kukalt. Lisaks pikale kuklaosale on kõikidel kiivritel painduv nokk. Painduv nokk võtab vastu esimese põrutuse ja kaitseb nägu otsese kokkupuute eest.

Kep turvalisus

Kep Italia kiivreid testitakse ülima põhjalikkusega ja tänu sellele on nende kiivritel maailmas ainsana lausa 5 rahvusvahelist turvasertifikaati. Iga sertifikaadi omandamiseks peavad kiivrid vastupidavustestidel vastama erinevatele nõuetele. Seetõttu võib julgelt öelda, et Kep Italia kiivrid ongi ühed turvalisemad maailmas.

Turvalisuses ei saa allahindlust teha ja Kep Italia tee seda ka disaini ja mugavuse arvelt. Nad on loonud Sulle imelihtsa võimaluse enda unistuste kaska disainimiseks – vaata konfiguraatorit siit. Valikuid on lõputult ja need ei lõppe peale kiivri ostu! Cromo 2.0 mudeli teeb eriliseks nende vahetatavad detailid.

“Meie kiivrite materjalid ja detailid on valmistatud eksklusiivselt Itaalias. Soovime esindada Itaalia tipptaset, mistõttu jälgime kõige viimaseid moetrende ja pakume originaalseid ja avangardseid mudeleid.”

Vahetatavad detailid

Kõikidel Cromo 2.0 kiivritel on võimalik ise kodus detaile vahetada ja see võtab aega vaid mõne minuti!

Sul on võimalus vahetada nii esi- ja tagapaneeli kui ka nokka. Nüüd saad uue kiivri kasvõi igaks võistluseks kokku panna! Värvide, materjalide ja mustrite valik on nii suur, et võtab silme eest kirjuks! Paneele saad osta nii komplektis kui ka eraldi, samuti on Sul võimalus valida kahe erineva suurusega noka vahel – polo või standard nokk. Iga kiivriga on komplektis kaasas ka jockey nokk, mida on hea kasutada kolmevõistlusel. Esi- ja tagapaneelide valiku leiad siit. Nokad leiad siit.

Vaata siit õpetust, kuidas detaile vahetada👇

Kep Italia paneelid

Vahetatavad voodrid

Turvalisuse ja mugavuse poolest on oluline osa kiivrist ka selle vooder. Kep Italia valikus on kaks erineva kujuga voodrit – piklik ja ovaalne. Eestlastele on õige kuju ovaalne, kuid näiteks Ameerikas on populaarsem piklik vooder. Õige suurus ja kuju annab kindluse, et kukkumisel kaska peast ära ei tule ja põrutus jaotub ühtlaselt üle kiivri.

Kõikidel Kep Italia kiivritel on vahetatavad voodrid ja suurust saad muuta ka peale kiivri ostu. See on eriti mugav valik noorele ratsanikule, kelle pea suurus võib veel muutuda. Sel juhul pead ostma vaid uue voodri ja kiivrit välja vahetama ei pea.

Lisatarvikud

Iga Cromo 2.0 kaskaga tuleb kaasa kvaliteetne kaska kott, kus saad enda uut kiivrit igapäevasel hoiustada. Kui sulle meeldivad värvilisemad valikud, saad lisaks juurde osta ka kiivriga matchiva koti – vaata siit. Kuna Kep kaskasid võib puhastada vaid niiske lapiga, ei ole puhastusvahendit lisaks vaja. Ka mikrofiiber puhastuslapp on juba komplektis kaasas.

Graveeritud nimesilt – tasuta kaasa!

Kui tahad aga veelgi rohkem enda kiivrit isikupärastada, saad sellele lisada graveeritud nimesildi. Valida on rose gold, hõbedase ja kuldse sildi vahel, millele graveeritakse täpselt selline tekst, nagu ise soovid.

Kep Italia nimesilt

Integreeritud kiip

Kõikidele Cromo 2.0 mudelitele on sisse peidetud salajane detail – korpusesse integreeritud mikrokiip, kuhu saab KEP mobiilirakenduse abil üles laadida ratsaniku terviseandmed. Rahvusvahelistel võistlustel on see hädaolukorras imehea abimees!

Kingsley ja Kep Italia

Kingsley ja Kep Italia

Eritellimusel kiivri saad matchima panna ka eritellimusel ratsasaabastega! Kingsley eridisainiga ratsasaapad on maailma vallutanud juba aastaid. Kui Sa ei ole veel oma unistuste ratsasaapaid leidnud, võime julgelt öelda, et Kingsley täidab Su unistused! Vaata lõputuid disainivõimalusi nende konfiguraatorist.

Kep Italia ja Kingsley on löönud disaini osas käed ja nüüd saad oma kiivri ideaalselt matchima panna ka oma ratsasaabastega! Kuna Cromo 2.0 mudeli eripära on vahetatavad paneelid, saad terve kiivri disainimise asemel tellida paneelid vastavalt saabaste materjalile, värvile või mustrile. Eridisainiga paneelide tellimiseks külasta meie kauplust või võta ühendust e-maili teel info@hobukeskus.ee.

Keppy

Kep Italia on mõelnud ka kõige pisemate ratsanike peale! Spetsiaalselt lastele disainitud Keppy mudel on ideaalne valik igale väikesele ratsutajale. Turvalisuse poolelt on Keppy mudel täpselt samade omadustega kui kõik teised – 5 rahvusvahelist turvastandardit, lisaks vahetatavad voodrid pea kasvades. Samamoodi nagu Cromo 2.0 mudelil, saab ka Keppy kiivritel vahetada esi- ja tagapaneele ja nokka. Rõõmsavärvilised detailid toovad sära silmadesse igale pisikesele hobuhuvilisele! Milline värvikombinatsioon kõige vahvam on?👇

Kep Italia Keppy

Kui oled oma unistuste kaska Kep Italia konfiguraatoris kokku pannud või leidnud hoopis mõne inspireeriva pildi internetist, kirjuta meile info@hobukeskus.ee ja teeme Sinu unistuse teoks! Finantseerimisel tuleb sulle appi Montonio, kelle kaudu saad valida endale sobivaima pakkumise.

816.00 966.00 
575.00 773.00 
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe privaatsuspoliitikaga