KUIDAS OSTA SADULAT HOBUKESKUSEST?
Kasuta sadulapassijat
Kui sul on huvi uue sadula ostmise vastu, siis parima tulemuse saavutamiseks soovitame konsulteerida professionaalse sadulapassijaga. Teeme koostööd sadulapassijatega Ingrid Randlaht (Wintec, Whitaker, Albion, Erreplus) telefon 5530110  ja Terje Tiits (Erreplus) telefon 5163919. Võta sadulapassijaga ühendust ja saate kokkuleppida plaani, milliseid mudeleid tasub proovida. Eelkõige on  sadulapassija teenus kättesaadav Harjumaal ja lähiümbruses; teistesse asukohtadesse jõudmine erikokkuleppel. Sadulapassija Ingrid Randlaht võtab kliente vastu ka töökojas kohapeal Kuusalu vallas.
Kui sooviksid mõnda teist sadulapassijat kasutada, siis anna meile teada ja oleme valmis võimalikuks koostööks.

Sadulapassija roll on:
1. Hinnata olemasoleva sadula sobivust ja tekkinud probleeme.
2. Leida hobusele parim variant valikusse jäänud sadulate seast.
3. Kui tehasesadulad või kohapeal olevad variandid ei sobi, siis võtab sadulapassija mõõdud, mille järgi saab tellida täpselt sinu hobuse jaoks valmistatud sadula (nt Albion, Erreplus).
Sadulapassijaga arveldatakse otse.

Osta sadul proovimiseks välja
Sadulaid on võimalik iseseisvalt proovida soovitud mudelid välja ostes. Soovitame seda varianti, kui oled üpriski kindel oma valikus või näiteks, kui sinu treener oskab aidata sobivust proovida.
Mittesobivuse korral tuleb sadul tagasi tuua täpselt samas konditsioonis ja sellisel juhul tagastame raha 1-2 tööpäeva jooksul.
Erandina ei saa iseseisvalt proovida Erreplusi sadulaid.

Sadulate proovimine tallis
Kui soovid erinevad mudelid läbi proovida, siis pakume võimalust, et toome sadulad sulle talli proovimiseks. Eelkõige pakume teenust Harjumaal ja lähiümbruses; teistesse asukohtadesse jõudmine erikokkuleppel. Nii on sul võimalik sadulaid proovida, ilma neid väljaostmata.
Teenuse hind on 25€ + kütusetasu. Kaasa saame võtta kuni 6 sadulat ning kohapealne ajapiirang on kuni 2 tundi.
NB! Tegemist ei ole sadulapassija teenusega.


SADULA RAAMI MUUTMINE KUUMPAINUTUSPINGIL
Hobukeskus on ametlik Erreplus Saddlery koostööpartner ning võtame vastu Erreplus sadulaid raami suuruse muutmiseks. Hobukeskusest ostetud uutele Erreplus sadulatele on esimesed 3 kuud painutamine tasuta ning seejärel aasta täitumiseni -50% täishinnast.

Garantiiväliselt pakume kuumpainutusteenust ka teistele brändidele, mille raamid on samal tehnoloogial valmistatud.
 
Hind 50€ (koos km) ühe suuruse kohta.
Vajalik kindlasti aja ettebroneerimine. Ajaliselt arvesta, et ööpäevaga saab muuta sadula suurust ühe kuni kahe suuruse võrra.

SADULA ESIKAARE VAHETAMINE

Kui su sadul on vahetatavate esikaartega (nagu nt Whitaker, Wintec), siis saame aidata kaare vahetamisel. VAATA SIIT õpetust, kuidas vahetada esikaari Wintec sadulatel.
 
Hind 10€ (koos km).
 
 
Lisa soovikorvi
799.00 
Lisa soovikorvi

Hüppesadulad

Albion hüppesadul K2

3059.00 
Lisa soovikorvi
4285.00 
Lisa soovikorvi