Zandona – milliseid hüppekaitsmeid valida?

Tippkvaliteet, läbimõeldud disain ja 100% Itaalias valminud käsitöö – just seepärast on Zandona kaitsmed eelistatud tippratsutajate seas. Suur mudelivalik võib hetkeks silme eest kirjuks võtta, kuid tegelikult on asi väga lihtne! Loe edasi ja saad peagi selgeks, millised hüppekaitsmed oma hobusele valida võiksid.

Superior Air

Superior Air on Zandona nn baasmudel. Sellele kaitsmele on üles ehitatud Carbon Air ja kõik järgmised mudelid.

Superior Air kaitsmetel on täidiseks geel, mis summutab põrutusi. Geel on omakorda kaetud pehme neopreeniga. Parema ventilatsiooni annavad tuulutusavad, mida esimestel kaitsmetel on 6 ning tagumistel 3. Kaitsmetel on anatoomiline kuju ja flex-zone. Flex-zone on väljalõige kaitsmete üla-ja alaservas, mis annab suurema liikumisvabaduse.

Zandona Supeior Air

Zandona Superior Air

Carbon Air

Carbon Air kaitsmetel on kõik samad omadused, mis olid Superior Air’il, kuid tugevuseks ja paremaks termoregulatsiooniks on lisatud korpusele süsinikkiudu. Kui hobune pidevalt jalgu kokku lööb, siis tekitab see kõõlustesse kuumust. Süsinikkiud ei lase oma omaduste tõttu kõõlustel üle kuumeneda. Kõik järgmised mudelid ehk Balance, Evo ja Sensitive+ on üles ehitatud just Carbon Air mudelile.

Zandona Carbon Air

Zandona Carbon Air

Carbon Air Balance

Carbon Air Balance kaitsmete võtmesõnaks on magnetid kaitsmete sees. Magnetid aktiveerivad lümfiringe ja verevoolu ning tänu sellele väheneb väsimus jalgades ja paraneb jõudlus. See mudel on välja töötatud koostöös veterinaaridega ning testitud profisportlaste poolt. Carbon Air Balance sobib hästi kõrgema treeningkoormusega hobustele, kelle jalad peale rasket treeningut paiste kipuvad minema. Aktiveeritud lümfiringe paneb toksiinid liikuma. Samas võib neid kaitsmeid kasutada ka ennetavalt jalgade tervise säilitamiseks.

Zandona Carbon Air Balance

Zandona Carbon Air Balance

Carbon Air Evo

Carbon Air Evo erineb Carbon Airist ainult vooderduse poolest. Neopreeni asemel on kaitsmete sisemus pehmest ja ehtsast veisenahast, mis sobib tundliku nahaga hobustele. Lisaks naturaalsele nahale on Evo mudelil mõnus klassikaline välimus, ainulaadne must/pruun värvitoon ja neid on väga lihtne hooldada.

Zandona Carbon Air Evo

Zandona Carbon Air Evo

Carbon Air Sensitive+

Sarnaselt Carbon Air Evo mudelile, sobivad ka Sensitive+ kaitsmed tundliku nahaga hobustele. Kaitsmete sisu on valmistatud ehtsast lambavillast. Tasub tähele panna, et tegu ainult lambavillaga, mitte nahaga. Lambavill on juba naturaalselt väga hea termoregulatsiooniga ning antiallergeetiliste omadustega.

Sellest mudelist on olemas ka kunstlambanahaga versioon – Carbon Air Techno Fur. Sellel ei ole lambavillale iseloomulikke omadusi, kuid sobib sellegipoolest tundliku nahaga hobustele ning võrreldes ehtsa lambavillaga on neid tunduvalt lihtsam hooldada.

Zandona Carbon Air Sensitive+

Zandona Carbon Air Sensitive+

Hüppekaitsmete valikuga Zandona loomulikult ei piirdu. Vaata siit tervet Zandona kollektsiooni. Treening-ja koolisõidukaitsmetest räägime juba järgmisel korral. Protect your passion” on Zandona missiooniks ning uusi mudeleid lisandub igal aastal.

LAOS
LAOS
LAOS
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe privaatsuspoliitikaga