Back On Track – tagasi rajale füsioteraapiliste toodetega!

Back On Track on Rootsi päritolu ettevõtte, kelle füsioteraapilised tooted pakuvad abi nii hobustele, koertele kui ka ratsanikele. Neid tooteid kasutavad traumade ravimiseks ja ennetamiseks tippsportlased- ja hobused üle kogu maailma, aga järjest rohkem on kasutajate seas ka vanemaealised või taastusravi vajavad “patsiendid”, kes ei pruugi olla ratsutamisega üldsegi seotud. Kui ka sind vaevavad kaela- ja seljaprobleemid, siis oled sattunud õigesse kohta! Back On Track hobusele

Back On Track toodete toime

Back On Track tooted on valmistatud kangast, mille sisse on sulatatud metalli hüdroksiididest koosnevat keraamilist tolmu. Just see annab toodetele supervõime peegeldada infrapunalainetana tagasi kehasoojust. Soojuskiirgus parandab vere- ja lümfiringet. Aktiveerunud vereringe kudedes vabastab pingeid lihastes ning tugevdab organismi enda suutlikkust vähendada põletikke ja ravida vigastusi. Seeläbi paraneb sooritusvõime. Kui valulikkust ja põletikku parasjagu ei esine, siis kasutatakse Back On Track’i tooteid ka traumasid ennetavalt treeningutel ja võistlustel. See füsioteraapilise toimega kangas on patendeeritud Welltex nime all. Iga valminud Welltex kanga partii kontrollitakse sõltumatu ülikooli laboratooriumis, kus mõõdetakse tagasipeegelduva soojuse tase ja lainepikkus. Sellisel viisil on kindlustatud toodete ühtlane kvaliteet ja efektiivsus.

Back On Track

Back on Track tooted leevendavad lihas- ja liigespingeid inimestel, hobustel ja koertel

Back On Track füsioteraapiline võrktekk Mesh

Back On Track hobusele

Back On Track’i tooted on suureks abiks sporthobuste treeninguks ettevalmistamisel ja taastumisel. Kui sinu hobust on kimbutanud mõni vigastus, siis Back On Track aitab sellest kiiremini välja tulla, et saaksite tagasi treeningutele naasta. Back On Track hobusele valikust leiad tooteid kasutamiseks nii tallis, trennis kui ka koplis. Vaieldamatult populaarseim valik hobustele on Royal füsioteraapilised tallikaitsmed, mida võiksid vigastuste ennetamiseks hakata kasutama juba kohe.

Kasutamine koertel

Agilityga tegelevad koeraomanikud on suured Back on Track toodete fännid. Koerte füsioteraapilise toimega jopesid ja “dressipluuse” kasutatakse enne treeninguid, et valmistada lihaseid ette ja ka soorituste vahepeal, et lihased maha ei jahtuks. Füsioteraapilise toimega jopesid ja pesasid soovitatakse kasutada ka artriidile kalduvatel vanematel koertel. See parandab suuresti liikumisvõimet ning paneb koera tundma end mugavamalt.

Back On Track põlvekaitse

Back On Track füsioteraapiline põlvekaitse

Kasutamine inimestel

Back On Track inimeste tooteid soovitatakse kasutama hakata järk-järgult. Esimese 2-3 päeva jooksul kanna ~ 4 tundi, et kehal oleks aega mõjudega kohaneda. Näiteks BOT füsioteraapiliste pluuside esmakordsel kasutamisel võib täheldada suurenenud südmekloppimist või märgata kerget paistetust. See on tegelikult positiivne sümptom, mis on põhjustatud vere- ja lümfiringe aktiveerumisest ja näitab toote mõjumist. Peale harjumisperioodi pikenda kasutamiseaega 8 tunnini ööpäevas. Pikemaajaliselt kestnud terviseprobleemide korral saavutab tulemuse 10-20 päevaga. Kuigi peegeldatav soojuskiirgus on suurem füüsilise koormuse ajal, toimivad tooted ka puhkeasendis ja isegi lamamise ajal. Maksimaalse efekti saavutamiseks peaks keraamiline kangas olema nahaga otseses kontaktis, kuid vajadusel võib vahele jätta õhukese puuvillariide.

Hobumassöör Kadi Kurg Back On Track toodetest

Massöörina soovitan väga Back On Track’i füsioteraapilist võrktekki. Eelkõige on massaaži eesmärgiks parandada vere- ja lümfiringet, mis aitab kiirendada kogu organismi ainevahetust, väljutades mürk- ja jääkaineid. Kasutades seda toodet igapäevaselt saab pea samasuguse eesmärgi. Pigem just ennetava abivahendina, et ei tekiks suuri lihaspingeid ja lihasjäikust, mis vajaks juba massööri.

Kadi Kurg

Hobumassöör Kadi Kurg

LAOS
LAOS
LAOS
LAOS
LAOS
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe privaatsuspoliitikaga