Selle sügise 7 lemmikut Hobukeskuses

1. Hippo Tonic puhastuskindad Anti Shedding

Suuremat sorti karvaajamise hooaeg hakkab jälle pihta!
Hippo Tonic Anti Shedding puhastuskinnastega saad ühendada meeldiva kasulikuga. Ausalt öeldes tundub, et tegemist on lausa võlukinnastega, sest samal ajal, kui sa hobust puhastad, arvab tema, et toimumas on  hoopis taevalik sügamise- ja massaažiseanss. Vaata, kui ägedaid nägusid su hobune tegema hakkab ja saad Instagrammi toredaid fotosid teha 🙂  Kinnaste peopesades on tihedalt kummimummud ning need ergutavad suurepäraselt hobuse vereringet.
Me siin Hobukeskuse tiimis kasutame oma hobustel puhastuskindaid tegelikult aasta läbi – ka siis, kui parasjagu karvaajamise hooaeg ei ole. See lihtsalt on tore viis, kuidas oma hobusega enne trenni bondida.
Soovitame puhastuskindaid ka kõigile koeraomanikele – sinu suurim sõber arvab, et sa paitad ja sügad teda ning samal ajal saad kätte peotäie karvu.
Lisaks saab võlukinnastega koera karvu vähemaks auto tekstiilidelt.
(Hind 15.90€)

Atmos ja Anti Shedding kindad blogi

Atmos naudib sügamiseanssi Anti Shedding kinnastega

Jump Your Hair kinkekomplekt

Jump Your Hair tooted hobustele ja inimestele

2. Jump Your Hair laka- ja juustehooldussari

Just, sa lugesid õigesti – laka ja juuksehooldussari. Vähe sellest, et Jump Your Hair tooted on tõesti ühed parimad hobuste karvahoolduseks, siis on need mõeldud ka inimestel kasutamiseks. Meie suur lemmik on Jump Your Hair šampoon, sest see vahutab väga hästi ning tihtipeale tullakse pesuruumi küsima, et mis siin nii hästi küll lõhnab. Teine nende sarja suurepärane toode on laka- ja juukseõli, mis teeb hobuste sabad ja inimeste hobusesabad imeliselt siidiseks ja kammitavaks. Kasutame ise ja oleme ka väga palju head tagasisidet saanud. Tooted sisaldavad enam kui 90% ulatuses naturaalseid koostisosi ning kombineerivad endas keratiini ja biotiini superomadused. Keratiin on väga oluline inimese juustele ja biotiin jällegi hobuse karvale.
(Hind alates 9.99€)

Tallitekk Teddy blogi

Coture kannab mõnusat Equithéme tallitekki Teddy

3. Equithéme tallitekk Teddy

Selle mõnusa talliteki pärast sooviks, et ilmad juba kiiremini jahedamaks läheks! Sa tead ju seda tunnet, kui oled hobuse puhtaks pesnud, võib olla ka ära klipanud, laka ilusaks lõiganud ning siis võtad pakist uue pehme talliteki ja paned ta sinna sisse sooja.
Equithéme Teddy tallitekist on olemas kaks versiooni – üks on 200 g voodriga ja teine luksuslik punase sametsisuga tekk. Kui sinu hobuse suurust ei ole parasjagu saada, siis uuri meilt, millal toode jälle saadaval on. Suure populaarsuse tõttu kipuvad need tekid tihti otsa saama.
Vaata üle ka teised Eqithéme Teddy sarja kuuluvad tooted, sest me kõik oleme ju selle järele hullud, kui kusagil on natuke (kunst)lambakarva.
(Hind alates 99.90€)

4. Back on Track tooted ratsutajale

Back On Track tooted hobustele ei vaja arvatavasti enam tutvustamist – neid kasutatakse nii vigastustest taastumiseks kui ka ennetamiseks.
Vähem tuntud on aga Back on Track tooted inimestele. Selleks ei pea olema pensionieas, et selg, kael või põlved valutaksid. Ratsasportlastele on see kõik vägagi tuttav; seda enam, et niiskem ja külmem sügisene kliima võib vanad vigastused rohkem välja tuua.
Back on Trackil on inimestele olemas füsioteraapilise toimega pluusid, torusall, kaelasoojendaja, küünarnuki– ja põlvekaitse, seljatugi, kindad, põlvikud, randmekaitsmed.
Trennipluuse saame soovitada ka neile, kellel tihtipeale tallis külm on. Kanga sisse kootud keraamiline kiud peegeldab ihusoojust tagasi ning tänu sellele annavad Back on Tracki riided rohkem sooja, kui tavalised trenniriided.
Hobukeskuses on eriti populaarsed veel ka Back on Track peapaelad Lily.
(Hind alates 12.90€)

MH blogi 2021

Back on Track tooted hobustele ja inimestele

5. Fair Play sügiskollektsioon

Kui tootjatel on mõni uus kollektsioon valmimas, siis meie saame sellest tihtipeale ülevaate juba kolmveerand aastat varem. See on alati väga põnev hetk, sest nii saab justkui tulevikku ette näha. Peale seda aga algab üks suur ootamine, et need tooted ükskord juba müügile jõuaks.
Fair Play sügiskollektsioonis on põhitoonideks ihuvärvi beež, õrnroosa ja veinipunane kombineerituna klassikalise musta ja tumesinisena. Mix and match! Sobita omavahel kokku tooted, mis on mõeldud hobusele ja ratsanikule.
Meie eriliseks lemmikuks on see hooaeg Fair Play talvised ratsapüksid Marley, mis on moodsa kõrge vöökohaga ning hoolimata soojast voodrist, ei tundu jalas nagu karupüksid.
Seniks, kuni kõik varustus ei ole veel tehasest välja saadetud, saad siin lingil sirvida Fair Play kataloogi.
Saladuskatte all võime veel rääkida, et nüüd varsti müügile tulev Fair Play võistluskollektsioon on kõige ägedam üldse! Nii palju rose gold detaile ei ole veel kunagi nähtud! Aga tegelikult me ei tohtinud sellest veel rääkida…n
(Hinnad alates 6.90€)

Fair Play sugiskollektsioon blogi

Fair Play sügiskollektsioonis on palju tooteid, mis on ootamist väärt!

6. Vältimatud jalarihmad

Arvatavasti oled kevadel oma hobuse tekid hoiule ära pannud. Nüüd, kui need uuesti kasutusele võtad, siis kindlasti vaata üle, kas õuetekkidel on mõlemad jalarihmad alles. Kui jalarihmasid ei kasuta, võib juhtuda, et teki tagaosa lendab tuulega üle hobuse pea. Lihtne asi, aga turvalisuse mõttes ülimalt oluline.
(Hind 13.90€)

7. Õuetekkide veekindluse taastaja

Kui oled õuetekki juba mitu aastat kasutanud, siis ilmastiku mõjul kaotab see osa oma esialgsest veekindlusest. Selle taastamiseks on olemas sprei, mida tuleb ohtralt teki peale lasta. Meie soovitus on selleks OMD veepidavust taastav sprei.
Kindlasti kasutada spreid ka peale seda, kui oled õuetekki pesumasinaga pesnud.
(Hind 18.90€)

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe privaatsuspoliitikaga