Zandona – aitame Sul leida sobivad kaitsmed treeninguteks!

Arvatavasti oled juba lugenud meie blogipostitustitust Zandona hüppekaitsmetest, kuid kui Sul on see veel tegemata, siis saad seda teha siin. Zandonal on kasutusel põnevad tipptehnoloogiad ning väikesed erisused tulevad sisse ka koolisõidu- ja treeningkaitsmete osas. Loe edasi ja saad veidi mõtteainet, milliseid kaitsmed oma hobusele valida võiksid.

KING CARBON

Kaitsmed koolisõidudiivadele! King Carbon kaitsmed annavad väga hea toestuse kõõlustele ning tugev korpus kaitsmete sise- ja välisküljel sobib hästi hobustele, kes jalgu pidevalt riivlevad. Tugevuseks ja paremaks termoregulatsiooniks on lisatud korpusele süsinikkiudu. Kui hobune pidevalt jalgu kokku lööb, siis tekitab see kõõlustesse kuumust. Süsinikkiud ei lase oma omaduste tõttu kõõlustel üle kuumeneda. Nii esi- kui ka tagajalgadel on 6 tuulutusava ja perforeeritud neopreenist vooder annab hea hingavuse. Nagadega kolme punktiline kinnitusüsteem on vastupidav ja hoiab kaitsmed stabiilsena õiges asendis. Vahel võib juhtuda, et krõpsudega kaitsmed lähevad ajapikku mustust täis ning seepärast ei püsi nad hästi kinni – nende kaitsmetega seda muret ei ole! Kaitsmete alumises osas on Flex-Zone painduv detail, mis ei piira liikumist.

Zandona Carbon Air King

Zandona King Carbon

Zandona King Carbon
Zandona King Carbon
Zandona King Carbon

PRINCE SENSITIVE+

Kergekaalulised kaitsmed koolisõiduks või ratsastustreeninguks. Prince Sensitive+ kaitsmed on pealt kaetud luksusliku nahaga ja vooderdatud ehtsa meriino lambavillaga. See sobib tundliku nahaga hobustele, kellel kaitsmed hõõrumisjälgi võivad tekitada. Meriino lambavill on naturaalselt hüpoallergeetiliste omadustega ja hea termoregulatsiooniga. Ümber jala istuv kuju pakub head tuge kõõlustele ning lai kahekordne kinnituskrõps hoiab kaitsmed paigal. Sisemisel küljel tuulutusavadega korpus, millesse on lisatud ka süsinikkiudu. Kaitsmete sees on geelist sisu, mis summutab põrutusi.

Zandona koolisõidukaitsmed Prince Sensitive - Must

Zandona Prince Sensitive+

CARBON AIR WORKOUT

Carbon Air Workout kaitsmed on oma olemuselt samad, mis Prince Sensitive+, kuid lambavillast vooderduse asemel on kasutatud perforeeritud neopreeni. Nad on kergekaalulised ja mugavad treeningkaitsmed, mille lõige toestab kõõluseid. Sisemisel küljel on tuulutusavadega ja süsinikkiududega tugevdatud korpus. Carbon Air Workout kaitsmed sobivad hästi ka koplis kasutamiseks.

Zandona kaitsmed Carbon Air Workout

Zandona Carbon Air Workout

TURNOUT BOOT 2.0

Turnout Boot 2.0 kaitsmed on mugavad ja mitmekülgsed kaitsmed. Nad sobivad nii kergesse treeningusse, koplisse kui ka lihtsalt jalutamiseks või kordetamiseks. Erinevalt eelmistest mudelitest, ei ole neil kaitsmetel korpust, kuid see eest on nad valmistatud üleni perforeeritud ja hingavast materjalist. Kaitsmed ei ima endasse vett ning tänu sellele ei muutu nad poristes oludes rasketeks. Kunstkarvast voodrit on lihtne puhastada ja vajab tunduvalt vähem hoolt kui ehtne lambavill. Kihtide vahele on lisatud ka geelist sisu, mis võtab vastu põrutusi.

Zandona Turnout Boot 2.0

Zandona Turnout Boot 2.0

Loodame, et said siit veidi abi ja tead nüüd, mille poolest treeningkaitsmete mudelid omavahel erinevad. Vaata siit tervet Zandona kollektsiooni. Protect your passion ning uute kaitsmeteni!

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe privaatsuspoliitikaga