Zandona kevadised tooteuuendused – magnetid, veganlus ja sädelevad kaitsmed

🇮🇹 Zandona on üks maailma eelistatumaid jalakaitsmete brände ja sel kevadel tulid nad välja vingete tooteuuendustega. Nagu kõik juhtivad ratsavarustuse firmad, liigub ka Zandona oma tootearenduses aina rohkem hobuse heaolu suunas.
Loe altpoolt, mida ägedat on neil sellel hooajal pakkuda.

ERILISED TEKID

Kõige toredam uudis on see, et Zandona magnetiga füsioteraapilised tooted on saanud lisa Therapeutic Air teki näol. See eriline tekk on varustatud 32 tugeva magnetiga, mis on paigutatud pikki selgroogu, õlgade ja nimme piirkonnas. Magnetite konkreetset paigutust, nende voo tihedust, intensiivsust ja polarisatsiooni on uuritud ja katsetatud koos veterinaaride ning professionaalsete sportlastega, et maksimeerida veresoonte läbivoolu ning lümfiringe suurenemist.


Lihtsamini öeldes: magnetid ergutavad vereringet, aitavad väljutada mürke, kiirendavad taastumist, vähendavad valu, paistetust ja põletikku. Tänu sellele on hobune lõdvestunum ja suudab teha ka paremaid tulemusi. Magnet-tekiga peab hobust harjutama järk-järgult, sest kiirenenud vereringe võib hobusel tekitada harjumatut kõdi. Tekki saad kasutada 0g tallitekina, fliisteki asemel või siis näiteks õueteki alustekina.
Tõsi, Zandona Therapeutic Air tekk on üpriski hinnaline, kuid seni müügil olnud magnetitega tallikaitsmete kasutajad on meile andnud vägagi positiivset tagasisidet.
Zandona Therapeutic Air tekk magnetitega blogi

Ning see pole veel kõik!
Teine uhiuus Zandona tekk Therapeutic Ceramic on lausa tekkide superkangelane. Selles tekis on ühildatud füsioteraapiline sissekootud keraamiline kiud (mille poolest on tuntud näiteks ka Back On Track tooted) ning lisaks on see ka varustatud magnetitega. Sissekootud keraamiline kiud tähendab seda, et kanga kiududesse on sisse sulatatud keraamiline pulber, mis hakkab tagasi peegeldama hobuse enda keha soojust infrapuna kiirguse vormis.

Selline vereringet kiirendav tekk on suurepärane võimalus valmistada hobune intensiivseks treeninguks ette või aidata tal peale sooritust taastuda.
Ootame põnevusega tagasisidet esimestelt katsetajatelt, et saada teada, kuidas magnetite ja keraamilise kiu koosmõju toimib.

ÕHKU IMAVAD KAITSMED

Uuendusena jalakaitsmete osas on legendaarne Carbon sari saanud olulisi täiendusi. Zandona võib nüüd uhkusega öelda, et mitte ühelgi teisel jalakaitsmete firmal ei ole sellisel tasemele ventilatsiooni nagu uuel Carbon Pro sarjal. Kaitsmete sees on spetsiaalsed õhukanalid, mis hobuse liikumise ajal imavad õhku sisse. See on oluline seetõttu, kuna kuumus põhjustab liigestes ülekoormust ning suurendab vigastuste ohtu. Täiustatud on ka Zandona Carbon Pro kaitsmete korpuse osa, mis teeb selle veel tugevamaks vältimaks vigastusi. Loomulikult on nende kaitsmete sees hulk erinevaid kihte perforeeritud neopreeni, põrutusi summutavat geeli ja palju muud tipptehnoloogilist. Carbon Pro kaitsmed on nüüd varasemast kergemad ning täiustatud on ka nagadega kinnitusi.

Zandona Carbon Chic jalakaitsmed blogi

Uudisena neile, kelle eelistuseks on kõik, mis on girly, sädelev ja glamuurne, on saadaval kaitsmete eriväljaanne Carbon Chic. Need erakordselt ilusad jalakaitsmed annavad võistlushobuse välimusele viimase lihvi ja võid olla kindel, et paistate areenil välja. Carbon Chic kaitsmetel on kõik Carbon Pro kaitsmete suurepärased omadused. Lisaks Chic esijalakaitsmetele, saad valida lausa viie erineva tagajalakaitsmete tüübi vahel.  

199.90 
Lisa soovikorvi
159.90 
Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

VEGAN SADULAVÖÖD

Üsna paljud loomasõbrad seisavad dilemma ees, et kuidas suhtuda ehtsast nahast toodete valmistamisse. Kvaliteetsele ehtsale nahale ei ole justkui asendust ja see on aegade algusest peale olnud peamine ratsavarustuste komponent. Sadulad või sadulavööd, mis on valmistatud tehismaterjalidest ei ole nagu “päris see”.

Zandonal on kohe varsti müügile tulemas uued Techno sadulavööd, mis meenutavad täielikult ehtsat nahka, kuid on 100% vegan ning ühtlasi ka julmusevabad. Lõpuks ometi lisanduvad Zandona valikusse ka oodatud koolisõiduvöö ning klapiga vöö kolmevõistluse sadulate jaoks. Kõiki vöösid saab tellida ka kunstlambanahast pehmendusega.

Zandona sadulavöö blogi

💡🐎 Kõiki neid tooteid saad juba praegu Hobukeskusest osta või ette tellida.
Zandona tootevalik on päris lai, kui vajad abi toodete valimisel, siis võta julgesti ühendust meie müügikonsultantidega. Näiteks on oluline teada, et kõiki jalakaitsmete tüüpe ei võigi FEI võistlustel kasutada. Vaata kogu Zandona tootevalikut siit.
Aitame leida Su hobusele selle õige lahenduse!
Zandona tooteid kasutavad väga paljud tippsportlased, tuntumatest näiteks koolisõitja Sönke
Rothenberger ja takistussõitja Pénélope Leprevost.

Hobukeskuse meeskonna soovitused edukateks võistlusteks

Kirjutasime Hobukeskuse tiimiga toreda blogi, kus meenutame oma võistluskogemusi ning anname ka soovitusi toodetest, ilma [...]

Zandona kevadised tooteuuendused – magnetid, veganlus ja sädelevad kaitsmed

🇮🇹 Zandona on üks maailma eelistatumaid jalakaitsmete brände ja sel kevadel tulid nad välja vingete [...]

Hobukeskus jagas auhindu parimatele toodetele – Aasta Toode 2024

Selle aasta alguses anname välja “Hobukeskuse Aasta Toote” auhinna kümnele parimale tootele, mis kogu selle [...]

Kep Italia uus mudel annab lõpmatult võimalusi!

Kep Italia innovatiivsus ja turvalisus on toonud neile tuntust juba aastast 2007, mil bränd loodi. [...]

Hobukeskus avab 3. juulil uue kaupluse!

Hobukeskus kolib suvel ning juuli alguses avame oma uksed uues asukohas Tala 2 Tallinn.

Kuidas võtta kasutusele heinaauruti?

Kui oled otsustanud oma hobuse tervise osas astuda järgmise sammu, siis järgnevas postituses aitame sul [...]

Weatherbeeta – lahendus paljudele tekimuredele

Weatherbeeta tekid on täiuslik kombinatsioon kaasaegsest disainist ja funktsionaalsusest ning seetõttu on ta võitnud tuhandete [...]

199.90 
Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
179.90 
Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
See veebileht kasutab küpsiseid, et isikupärastada sisu ja reklaame ning pakkuda parimat kasutajakogemust. Teavet teie veebisaidi kasutamise kohta võidakse jagada ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega. Lisainfo
Privaatsus
Nõustun
Keeldun
Privaatsus ja küpsiste seaded
Privaatsuspoliitika
Nimi Aktiivne

Privaatsuspoliitika

Tige Tihane OÜ (Hobukeskus) austab klientide ja kasutajate privaatsust. Lähtuvalt sellest oleme koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad klientide andmete kogumist, avaldamist, kasutamist, talletamist ning edastamist. Isikuandmete töötlemisel järgitakse Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte.

Isikuandmete kogumine

  • E-poe tellimuse täitmisega seotud isikuandmete käitlemise põhimõtted leiad siit.
  • Andes nõusoleku uudiskirjaga liitumiseks võime koguda järgmiseid isikustatuid andmeid: eesnimi, perenimi, e-mail.

Isikustamata andmete kogumine ja küpsised

Küpsis on pisike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kasutaja poolt kasutatavasse seadmesse. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas kasutaja veebilehte kasutab, eesmärgiga pakkuda kasutajale paremat kasutajakogemust.
  • Veebilehel www.hobukeskus.ee on kasutusel küpsised, s.h seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada veebilehe kasutamist ja püsiküpsised, mille eesmärk on meeles pidada veebilehe kasutaja valikuid. Lisaks jälgivad logifailid veebilehel tehtud toiminguid ja koguvad andmeid, sealhulgas Teie IP-aadress, operatsioonisüsteem, interneti-teenuse pakkuja ning muu sarnane teave.
  • Lisaks seansiküpsistele kasutab veebileht analüüsiküpsiseid, mille abil on võimalik jälgida veebilehe kasutust.
  • Veebilehe külastaja võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht plaanipäraselt töötada ja/või osad funktsionaalsused ei pruugi olla kasutajatel kättesaadavad.
  • Isikustamata andmeid kasutatakse eelkõige veebilehe funktsionaalsuse parandamise eesmärgil.
Lisateavet küpsiste ja küpsiste keelamise kohta leiate veebisaidilt http://www.allaboutcookies.org.

Kogutud isikuandmete muutmine ja kustutamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi e-poe kasutajaprofiilis "Minu konto" või klienditoe vahendusel. Sealjuures on kasutajal õigus ja võimalus kogutud info kustutada. Uudiskirja andmebaasist on võimalik end igal hetkel eemaldada järgides juhiseid uudiskirja jaluses või andes soovist teada Hobukeskuse klienditoele.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Hobukeskus rakendab kõiki seadusest tulenevaid ettevaatusabinõusid kasutaja isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Hobukeskus kasutab Teie isikuandmete kogumisel, säilitamisel ja töötlemisel ajakohaseid ja piisavaid ning tehnilisi ja korralduslikke turvameetmeid, mis kaitsevad isikuandmetele loata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Hobukeskuse e-poodi kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta ja täiendada. Kehtivad andmekaitsetingimused on alati kättesaadavad Hobukeskuse veebilehel www.hobukeskus.ee/privaatsuspoliitika. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@hobukeskus.ee.
Salvesta
Privaatsus